FOLIA ZABEZPIECZAJĄCA PPF

Najlepszy sposób na zabezpieczenie karoserii samochodu? Odpowiedź jest jedna! Bezbarwna folia ochronna, inaczej PPF, czyli skrót z języka angielskiego Paint Protection Film, w dosłownym tłumaczeniu, Folia ochronna lakieru !

W ofercie posiadamy kilka różnych opcji zabezpieczenia, na pewno wybierzesz którąś dla siebie!

PPF – Basic (reflektory, opcjonalnie przyciemniamy lampy, wnęki klamek, próg załadunkowy. opcjonalnie przedni zderzak oraz słupki piano)

PPF – FULL FRONT (maska, zderzak przedni, reflektory(opcjonalnie przyciemniamy lampy), błotniki przednie, lusterka, słupki A oraz piano black, przednia część dachu, próg załadunkowy bagażnika, wnęki klamek

PPF – FULL BODY ( zabezpieczamy wszystkie elementy lakierowane karoserii samochodu

PPF- FULL BODY MATT – stylizowanie całości karoserii samochodu bezbarwną folią ochronną o wykończeniu matowym, uzyskujemy matowe wykończenie oryginalnego lakieru!

 

Przed jakimi uszkodzeniami oraz zagrożeniami chroni bezbarwna folia ochronna na samochód?

Folie ochronne PPF chronią przedewszystkim przed odpryskami, ptasimi odchodami, wżerami, owadami, głębokimi zarysowaniami, a nawet przed obcierkami parkingowymi, obiciami rantów. i wielu innym zagrożeniom czychającym na nasze auto w codziennym użytkowaniu!

Jaka jest trwałość folii ochronnych oraz temat gwarancji na folię?

Na trwałość folii ochronnych przedewszystkim ma wpływ jak o nią dbamy, trwałość folii ochronnej wynosi od 5-10 lat, w zależności od bieżącej pielęgnacji oraz przeglądów zabezpieczenia. Gwarancja producenta na folię wynosi od 5 do 10 lat, w zależności od modelu folii ochronnej na lakier.

Jaki jest czas realizacji oklejenia auta folią?

W zależności od wybranego pakietu zabezpieczenia, aplikacja bezbarwnej folii ochronnej trwa od 1 do 7 dni.

Jakie są rodzaje folii ochronnych, czy różnią się między sobą, czy mają różne kolory i właściwości ?

Na rynku dostępnych jest bardzo dużo folii, różnią się między sobą trwałością wykonania, grubością a czasem też klarownością wykończenia. Folie które stosujemy , posiadają właściwości samoregenracji oraz posiadają warstwę hydrofobową która ułatwia birżącą pielęgnację samochodu przez pewien okres czasu. Wyróżniamy oprócz połyskujących folii ochronnych, takie które posiadają matowe wykończenie, tzw. mrożenie lakieru, dzięki któremu uzyskujemy efekt matowego lakieru samochodu. Istnieją także kolorowe folie PPF, które pozwalają całkowicie zmienić kolor samochodu.

Samoregeneracja folii, co to takiego?

Samoregenreacja folii to „umiejętność” folii do zanikania rys powstających od niewłaściwego mycia, drobnych otarć, wżerów itp. pod wpływem wysokiej temperatury, możemy usunąć rysy z folii np. wystawiając auto na działanie promienii słonecznych lub oblewając uszkodzony element gorącą( nie wrzącą!! ) wodą.

Przygotowanie samochodu do aplikacji folii

W zależności od stanu lakieru, to dość złożony proces, składa się on na dokładne oczyszczenie i odtłuszczenie karoserii samochodu, a także najczęściej polerowanie lakieru, tak aby pod folią ochronną zamknąć idealną taflę lakieru, bez ani jednej skazy! Tym samym zachowujemy piękno naszego samochodu, zamknięte pod grubą warstwą ochronną, które będzie nas cieszyć latami!

Kiedy jest najlepszy moment na zabezpieczenie samochodu?

Najlepszy moment na zabezpieczenie samochodu to wyjazd prosto z salonu gdy auto jest nowe, unikamy ryzyka powstania odprysków lakieru, przez wszechobecne kamyczki, piasek inne zagrożenia czyhające na nasz samochód na drodze. Unikamy ryzyka wżerów w lakierze, które niejednokrotnie kończą się wizytą u lakiernika. Najczęściej klienci decydują się na zabezpieczenie nowych samochodów, to najlepszy moment na utrwalenie piękna Państwa samochodu! Zwiększa to także wartość pojazdu przy odsprzedaży samochodu za kilka lat!

Jakich producentów folie ochronne znajdują się w naszej ofercie?

Korzystamy tylko z najlepszych i sprawdzonych rozwiązań, oferujemy folie firm: STEK, Clif Design, LLumar.

Folia zabezpieczająca PPF

REALIZACJE

NAJNOWSZE ZREALIZOWANE USŁUGI

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

ZADZWOŃ DO NAS A NAPEWNO DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO SAMOCHODU

Nasze usługi