Powłoki ceramiczne

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru samochodowego to niesamowity połysk, łatwość mycia i usuwania zabrudzeń.
Łatwiejsze dbanie o lakier
Zabezpieczenie samochodu
Przekonaj się jak łatwo umyć samochód zabezpieczony powłoką ceramiczną.

Zabezpiecz swój samochód powłoką ceramiczną
To krok do utrwalenia pięknego wyglądu Twojego auta z salonu.
Powłoka ceramiczna skutecznie odpycha brud i wodę, zabezpieczając przed ptasimi odchodami, sokami z drzew oraz drobnymi zarysowaniami. Zaletą powłok ceramicznych jest także zdecydowanie większa odporność na mocną chemię, niż tradycyjnego wosku i dużo lepsza trwałość.

Czy warto zakupić powłokę na auto?
Zamknij oczy i wyobraź sobie piękną, błyszczącą karoserię Twojego samochodu, taką, która wygląda jak nowa, mimo wieloletniego użytkowania pojazdu i tysięcy przejechanych kilometrów.To pragnienie każdego kierowcy, dla którego auto to coś więcej niż tylko pojazd służący do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Chciałbyś tak w rzeczywistości? Mamy na to sposób!
Brzmi perfekcyjnie? Taki luksus nie musi jednak pozostawać w strefie marzeń! Dzięki oferowanej przez nas powłoce ceramicznej nakładanej na lakier samochodowy jest to jak najbardziej możliwe!

Powłoka ceramiczna na Twoim samochodzie
Co daje powłoka ceramiczna? Nałożona powłoka ceramiczna na auto sprawi, że stanie się ono odporniejsze na zarysowania, przeróżne zabrudzenia, takie jak na przykład soki z drzew, ptasie odchody, kwaśne deszcze, sól drogową czy promieniowanie UV, skrajne zmiany temperatury oraz inne zagrożenia, na które niestety każdego dnia narażone są nasze ukochane pojazdy.
Powłoka ceramiczna na lakier to dbałość i konserwacja ale i ochrona
Jeszcze się wahasz? Pamiętaj, że każde, nawet najdroższe auto pozbawione odpowiedniej pielęgnacji i zabezpieczenia, jest podatne na mikrozadrapania, które może spowodować wszystko – warunki pogodowe czy drogowe, a nawet nieumiejętne, zbyt agresywne czyszczenie i mycie.
Ceramiczne zabezpieczenie lakieru przedłuży natomiast piękny wygląd lakieru Twojego pojazdu, a dodatkowo sprawi, że mycie i usuwanie zabrudzeń stanie się dziecinnie proste. Ta niewidoczna powłoka na lakier samochodowy potrafi zdziałać cuda i uchronić nas przed większymi kosztami.
Nie czekaj, aż Twoje auto straci blask – zniszczoną karoserię trudniej przywrócić do idealnego stanu. Nie jest to niemożliwe dla nas, profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, ale to nieco więcej czasu oraz pieniędzy. Profesjonalne nakładanie powłok ochronnych na lakier samochodu to nasza specjalność. Dlatego pomyśl o nałożeniu powłoki ceramicznej na Twoje auto już dziś!
Chcesz, by Twoje auto przez lata od zakupu zachowało niezmieniony, głęboki kolor? Pragniesz, by karoseria była wiecznie błyszcząca i wyglądała jak nowa, mimo tysięcy przejechanych kilometrów na liczniku?

Dlatego też na inwestycję w postaci zabezpieczenia lakieru i pokrycia go powłoką ceramiczną najlepiej jest zdecydować się jak najwcześniej – najlepiej po odbiorze auta z salonu. Chociaż oczywiście jeśli z biegiem czasu lakier znizczeje na Twoim samochodzie to dołożymy wszelkich starań aby przywrócić go do stanu idealnego – dla Głowacki Detailing nie ma rzeczy niemożliwych.
Pomyśl więc o odpowiednim zabezpieczeniu jak najszybciej i odwiedź nas!
Musisz też wiedzieć, że w Głowacki Detailing współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami preparatów do zabezpieczania samochodów przed, dzięki czemu możesz liczyć na najwyższą jakość – zarówno półproduktów jak i naszych usług.

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru sprawi również, że mycie auta i usuwanie zabrudzeń stanie się prostsze, a samochód dużo łatwiej będzie skutecznie wyczyścić.

Musisz pamiętać, że ochrona lakieru samochodowego opłaci się także w momencie, kiedy w końcu postanowisz odsprzedać swoje auto – cena rynkowa samochodu o nieuszkodzonej i zabezpieczonej karoserii automatycznie wzrasta a świetnie wyglądające, zadbane i lśniące auto zachęca do jego kupna. Jest to niewątpliwa korzyść dla Ciebie! W tym wypadku pokrycie Twojego auta powłoką ochronną zadziała jak inwestycja.

Powłoki ceramiczne

REALIZACJE

NAJNOWSZE ZREALIZOWANE USŁUGI

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

ZADZWOŃ DO NAS A NAPEWNO DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO SAMOCHODU

Nasze usługi