Odbiór auta z salonu z detailerem!

Odbiór nowego samochodu z salonu to dla wielu naszych klientów dzień w którym spełniają się ich marzenia, dla niektórych to coś nowego. Ale wszystkich łączy jedna myśl – jak zadbać o moją nową inwestycję/dobro materialne. Ten proces powinien się rozpocząć jeszcze przed odbiorem samochodu – chętnie w nim pomożemy! Skontaktuj się z nami! Doradzimy jak najlepiej zadbać o nowy samochód!

Wszystkie samochody, bez względu na markę, docierają do salonu zabezpieczone jedynie folią ( lub wcale jej nie mają ). Są przewożone specjalnymi do tego przeznaczonymi ciężarówkami – tzw „Lorami” które zabierają kilkanaście samochodów na lawetę, uprzednio np. mogą też płynąć na statku przez ocean. Już podczas tej podróży przywiera do nich wiele osadów metalicznych z powietrza tzw. lotna rdza, występuje ryzyko powstania wżerów przez żywicę lub ptasie odchody/ owady. Gdy docierają do salonu są rozklejane, wówczas na lakierze tworzą się pierwsze zarysowania (pomijając te które powstają na lakierze jeszcze w fabryce po procesie polerowania/matowienia świeżego lakieru ). Następnie samochód jest przygotowywany do wydania w 90% przypadków w niewłaściwy i niebezpieczny dla lakieru sposób.

Połączenie tego wszystkiego daje tam nowy samochód którego lakier jest już mocno porysowany. 99% osób kupujących nowy samochód tego nie widzi – bo sprzedawca pospiesza, bo nerwy, bo stres, bo ekscytacja nowym samochodem. Dopiero później gdy emocje opadną zobaczą te rysy kiedy w słoneczny dzień spojrzą na taflę lakieru, która będzie mienić się okrągłymi rysami.  Niestety salon wtedy może się już wszystkiego wyprzeć a my zostaniemy z problemem porysowanego samochodu.

Odbierz auto z fachowcem

Doświadczenie w  pracy z nowymi samochodami pozwala nam, zwrócić uwagę na defekty na które większość osób nie zwróci uwagi a są one bardzo istotne. Mamy na to rozwiązanie ! Usługa “ Odbiór nowego samochodu z detailerem” jest skierowana do wszystkich osób które mają zaplanowany odbiór nowego samochodu i chcą aby prześwietlić jego stan przed podpisaniem dokumentów odbioru auta.

Na czym polega “Odbiór nowego samochodu z detailerem” ?

Przybywamy do wskazanego przez klienta salonu w wskazanym dniu oraz godzinie odbioru ssamochodu. W salonie dokonujemy pomiaru grubości lakieru aby upewnić się że pewne defekty i uszkodzenia nie zostały ukryte/zamaskowane. Następnie specjalnie do tego przeznaczonym światłem inspekcyjnym sprawdzamy każdy element, cal po calu ,celem wykrycia zarysowań lub zmatowień które nie są widoczne w normalnym świetle dziennym. Staramy się również odnaleźć wady fabryczne na zewnątrz jak i wewnątrz samochodu. Po przeprowadzeniu przez nas oględzin, informujemy klienta o wszystkich wykrytych wadach lub, czego życzymy.. gratulujemy mu idealnego samochodu.

Co gdy samochód okaże się porysowany lub uszkodzony?

W takich przypadkach razem z klientem wskazujemy wszystkie te uszkodzenia osobie odpowiedzialnej za wydanie samochodu. W większości przypadków salon jako rekompensatę oferuje klientowi darmowy serwis lub przegląd, dodatkowe opcje, usługi lub pokrywa koszt naszej pracy aby doprowadzić lakier do idealnego stanu.

Co proponujemy po odbiorze samochodu?

Naszym klientom zawsze oferujemy przewiezienie nowego samochodu na lawecie do naszego studio, aby zminimalizować ryzyko   uszkodzeń lakieru podczas dojazdu z salonu. W zależności od tego, na jaki zakres zabezpieczenia Państwa nowego samochodu się zdecydują, przystępujemy do prac nad samochodem.  Wykonujemy wówczas przygotowanie samochodu do zabezpieczenia oraz korektę lakieru jeśli lakier tego wymaga. Finalnie zabezpieczamy kompleksowo pojazd topowymi powłokami ochronnymi  lub/oraz foliami ochronnymi PPF. Dbamy o każdy cal, więc zabezpieczą u nas Państwo także felgi, szyby, wnętrze, tapicerkę.

Odbiór auta z salonu z detailerem

REALIZACJE

NAJNOWSZE ZREALIZOWANE USŁUGI

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

ZADZWOŃ DO NAS A NAPEWNO DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO SAMOCHODU

Nasze usługi