Zmiana koloru samochodu folią!

Znudził Ci się obecny wygląd samochodu? Na ulicy widziałeś swoje auto w innym kolorze i zapragnąłeś mieć taki sam? Lubisz wyróżniać się z tłumu nietuzinkowym indywidualnym kolorem? Termin oczekiwania i dodatkowa opłata za kolor samochodu, który Ci się najbardziej podoba jest duża a czas oczekiwania długi?

Mamy na to rozwiązanie! Zmiana koloru samochodu folią!

We wzornikach najlepszych producentów folii mamy niezliczoną ilość kolorów i opcji wykończenia.. Połyskujące, matowe, metaliczne, perłowe, satynowe, a także ich kombinacje! A może kameleon zmieniający kolor od natężenia światła? Czemu nie!

Zdradź nam swoją fantazję a MY ją spełnimy! Pamiętaj, pod folią dalej masz fabryczny nienaruszony lakier, to dodatkowy plus przy odsprzedaży samochodu!

Oklejanie samochodu – dla kogo jest?

Bardzo często dostajemy telefony z zapytaniem o sens oklejania samochodów, często poświęcamy dłuższą chwilę na rozmowę na temat sensu oklejania i zabezpieczenia samochodu. Postanowiliśmy to podsumować tutaj pod tym pytaniem. Oklejanie tak naprawdę jest dla każdego. Możemy chcieć odmienić oblicze swojego samochodu poprzez oklejenie folią, zmienić jego kolor, zaprojektować indywidualna grafikę, uczynić go wyjątkowego, jedynego w Polsce lub na świecie. Oklejanie samochodów folią daje ogromne możliwości personalizacji samochodu, bez ingerencji w jego fabryczny lakier. Bardzo duża liczba klientów, chce zabezpieczyć swój nowo nabyty samochód, do tego służy bezbarwna folia ochronna – jest to najlepsze zabezpieczenie lakieru dostępne obecnie na rynku. Często bywa też tak, że zamawiamy samochód z lakierem z palety indywidualnej / lakierów specjalnych mnóstwo pieniędzy, a jesteśmy w stanie uzyskać identyczny lakier oklejając auto folią za 20/30% ceny lakieru w salonie.

Ile kosztuje oklejanie samochodu?

Na koszt oklejania samochodu ma wpływ bardzo wiele czynników. Najważniejszym z nich jest materiał – czyli wybrany kolor/ folia, którą chcemy okleić samochód. Rozrzut cen materiałów w zależności od kolorów, grubości folii, jakości, klarowności jest ogromny. Można przyjąć orientacyjna cene oklejania auta  :

Małe auto np. Audi A1 – cena oklejania folia od 5000 zł netto
Średnie auto np. Toyota Corolla – cena oklejania folią od 6500  zł netto
Auto typu SUV – cena oklejania folią od 8000 zł netto

Zmiana koloru samochodu

REALIZACJE

NAJNOWSZE ZREALIZOWANE USŁUGI

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

ZADZWOŃ DO NAS A NAPEWNO DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO SAMOCHODU

Nasze usługi