Wychodząc naprzeciw Państwa zróżnicowanym oczekiwaniom podzieliliśmy ofertę polerowania lakierów samochodowych na kilka usług: jednoetapową korektę lakieru, dwuetapową korektę lakieru oraz pełną korektę lakieru. Oferta różni się zakresem wykonanych prac, czasem realizacji oraz finalnym kosztem usługi. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami poniżej. 

Polerowanie lakieru „OneStep”
To jedna z najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów, którym zależy na stosunkowo bardzo ciekawym efekcie, względem zainwestowanych pieniędzy. Polerowanie „OneStep” polega na usunięciu jak największej ilości zarysowań, wżerów, osadów, zmatowień, wtrąceń z lakieru przy zastosowaniu jednego etapu polerowania lakieru. Do każdego lakieru dobieramy możliwie najlepszą kombinację past oraz gąbek polerskich, tak aby wybrać tą, która na danym lakierze da najepszy efekt. Wygląd lakieru po usłudze nie jest chwilowy, odpowiednia późniejsza pielęgnacja pojazdu pozwala utrzymać piękny efekt na lata. Po korekcie , na życzenie klienta lakier zostaje zabezpieczony woskiem lub powłoką ceramiczną za dopłatą w zależności od wybranego zabezpieczenia.

Detailing
Proces ten polega na wieloetapowej korekcie lakieru celem usunięcia praktycznie wszystkich zarysowań, wżerów, zmatowień, nadanie maksymalnego połysku i niesamowitej głębi lakierowi. Pozwala na doprowadzenie lakieru praktycznie każdego pojazdu do stanu z dnia opuszczenia fabryki. Po korekcie na życzenie klienta lakier zostaje zabezpieczony woskiem, powłoką ceramiczną, elastomerową lub bezbarwną folią ochronną PPF za dopłatą w zależności od wybranego zabezpieczenia.

Korekta lakieru

REALIZACJE

NAJNOWSZE ZREALIZOWANE USŁUGI

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

ZADZWOŃ DO NAS A NAPEWNO DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO SAMOCHODU

Nasze usługi