MERCEDES GLC COUPE ZABEZPIECZENIE LAKIERU FOLIA PPF

Opis realizacji:

MERCEDES GLC COUPE ZABEZPIECZENIE LAKIERU FOLIĄ PPF 🛡️
WAŻNE‼️ Napiszę na wstępie dla osób nie czytających do końca opisów ‼️ Obejrzyjcie zdjęcia jak folia podbija szklistość lakieru i podbija jego głębie, oprócz zabezpieczenia folia niesamowicie zmienia lakier ‼️👊
Kolejny najnowszy MERCEDES GLC COUPE prosto z salonu trafia pod naszą stałą opiekę i od razu dostaje najlepsze możliwe zabezpieczenie lakieru w postaci bezbarwnej folii ochronnej PPF, zabezpieczyliśmy całościowo karoserię pięknego SUV’a spod znaku gwiazdy😎🛡️💎
Karoseria w całości została pokryta bezbarwna folia ochronna – każdy lakierowany element został precyzyjnie oklejony folia. Z dbałością o najmniejsze detale, zawijaliśmy ranty na każdym elemencie tak aby folia była jak najmniej widoczna – jest to bardzo istotne dla osób ceniących sobie estetykę. Potrzeba dużo czasu i cierpliwości, aby perfekcyjnie wykończyć folię – ale posiadając odpowiednio długie doświadczenie i regularne obcowanie z folią w pracy, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard aplikacji folii PPF.
Po oklejeniu całego samochodu, standardowo przystąpiliśmy do dalszych prac tak aby kompleksowo zabezpieczyć samochód – daje to gwarancję prostego i łatwego utrzymania samochodu w świetnej kondycji na co dzień.
Zabezpieczyliśmy felgi dedykowaną powłoką ceramiczną, w trakcie takiego zabezpieczenia demontujemy felgi, dokładnie je oczyszczamy z osadów a następnie zabezpieczamy powłoką ceramiczną zarówno front jak i wnętrze każdej felgi, dużo prościej jest wtedy je domyć oraz utrzymać w nieskazitelnym stanie.
Zabezpieczyliśmy również szyby dedykowaną powłoką ceramiczną, w przeciwieństwie do niewidzialnej wycieraczki zabieg taki jest dużo trwalszy, na szybach bocznych wręcz permanentny, ponieważ nie działa na nie żadna siła mechaniczna, w przeciwieństwie do szyby czołowej (tam używamy wycieraczek, które działają siłą ścierającą na powłokę). Powłoka ceramiczna na szyby ułatwia utrzymanie szyb w czystości oraz bez kamienia, który na szybach niezabezpieczonych niezwykle szybko się osadza ( charakterystyczne białe ślady).
Skórzana tapicerka otrzymała także swoje dedykowane zabezpieczenie impregnatem do skór – to ją nawilży i zapewni komfortowe użytkowanie przez jakiś czas, zastanowisz się dlaczego przez jakiś czas? To temat na dłuższy post, natomiast skórzana tapicerka wymaga regularnej pielęgnacji, inaczej może się przecierać – gdy robi się charakterystycznie szklista / błyszcząca to ostatni sygnał na kontakt z nami i czyszczenie oraz impregnację tapicerki skórzanej, później tylko będzie się przecierać… Dzięki impregnacji na pewno dłużej będzie „pracować” z naszymi ubraniami, ciałem w odpowiedni sposób, natomiast pamiętaj proszę aby nią dbać !
Dodatkowo oklejamy wszystkie elementy dekoracyjne wnętrza, a także ekrany folią matową tak aby nigdy więcej się nie palcowały podczas użytkowania, chyba każdy z nas wie jak wyglądają ekrany po tygodniu dotykania ich regularnie 🙂 Matowa folia na ekrany to rozwiązanie tego problemu .
Wracając jeszcze na chwilę do folii – PAMIĘTAJ, tylko bezbarwna folia ochronna PPF, to najlepsza ochrona lakieru Twojego samochodu na lata, chroni przed odpryskami oraz  uszkodzeniami lakieru przez czynniki zewnętrzne –  ptasie odchody, owady, kamyczki na drodze, zwierzaki które mogą w nocy chodzić po Twoim samochodzie itd. !

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

ZADZWOŃ DO NAS A NAPEWNO DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO SAMOCHODU

Galeria realizacji

Sprawdź inne realizacje

Poprzedni wpis
Detailing polerowanie lakieru powłoka ceramiczna Mercedes V klasa

Nasze usługi